| Power Source | Electrical |
|---|---|
| Coffee Type | Pod |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| MPN | K-Mini Plus |
| Item Depth | 5 in |
| Brand | Keurig |
| Type | Pod Coffee Machine |
| Item Height | 14.75 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | Keurig K-Mini Plus |
| Type of Coffee Made | Espresso, Cappuccino |
| Features | Travel, Water Tank, Removable Water Tank, Frother |
| Finish | Matte |
| Country of Origin | United States |
| Item Width | 13.5 in |
| Item Weight | 6.54 lbs. |
Check the listing for details. Keurig K-Mini Plus Single Serve K-Cup Pod Coffee Maker (Open Box). Color: Black, Condition: Open box, Made in United States. Listed at 45.00 USD. Open box ~ excellent condition Original Keurig box not included