| Power Source | Electrical |
|---|---|
| Coffee Type | k-CUP PODS |
| Color | White |
| Material | Plastic |
| MPN | 5000203382 |
| Item Depth | 11.3 in |
| Heat up Time | 20-25 sec |
| Bean/Coffee Capacity | Varies |
| Brand | Keurig |
| Type | Coffee Maker |
| Compatible Capsule/Pad System | Nespresso |
| Item Height | 12.1 in |
| Model | K-Mini |
| Type of Coffee Made | Espresso |
| Features | Removable Drip Tray |
| Country of Origin | United States |
| Item Width | 4.5 in |
| UPC | 0611247376980 |
Check the listing for details. Keurig K-Mini Single Serve Coffee Maker White K-Cup Pod Compact Open Box C4. Color: White, Condition: Open box, Made in United States. Listed at 45.00 USD. Keurig K-Mini Single Serve Coffee Maker – White – Compact Design – Open Box. Brew your favorite coffee quickly and easily with this Keurig K-Mini single-serve coffee maker. Compact, space-saving design.