| Water Tank Capacity | 6 to 12 oz |
|---|---|
| Power Source | Wall Plug-in |
| Coffee Type | Pod |
| Color | Black |
| Capsule/Pod Capacity | 1 |
| Material | Plastic |
| MPN | K-Mini |
| Control Panel | Analog |
| Item Depth | 11.3 in |
| Bean/Coffee Capacity | 6 to 12 oz |
| Brand | Keurig |
| Type | Pod Coffee Machine |
| Compatible Capsule/Pad System | K-Cup |
| Item Height | 12.1 in |
| Model | K-Mini |
| Type of Coffee Made | Coffee |
| Cable Length | 26 in |
| Features | Auto Shut-off, Cord Storage, Removable Drip Tray, Travel Mug Friendly, One Cup Reservoir |
| Components Included | Removable Drip Tray |
| Item Weight | 4.6 lbs |
| Item Width | 4.5 in |
Check the listing for details. Keurig K-Mini Single Serve Pod Coffee Maker Black, K-Cup Compatible. Color: Black, Condition: New. Listed at 45.99 USD. Keurig K-Mini Single Serve Pod Coffee Maker Black, K-Cup Compatible