| Capsule/Pod Capacity | 10 |
|---|---|
| Material | Plastic |
| Bean/Coffee Capacity | 8 oz |
| Compatible Capsule/Pad System | Cafissimo |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Cable Length | 32 in |
| Finish | Matte |
| Components Included | Drip Tray |
| UPC | 0611247386149 |
| Brand | Keurig |
| Type | Pod Coffee Machine |
| Power Source | Wall Plug-in |
| Coffee Type | Pod |
| Item Height | 12.1 in |
| Color | Pink |
| Model | K-Mini |
| Type of Coffee Made | Espresso |
| Features | Auto Shut-off, Cord Storage |
| MPN | K-Mini |
| Item Width | 4.5 in |
| Item Weight | 5.88 Ibs |
Check the listing for details. Keurig K-Select Single-Serve K Cup Pod Coffee Maker Pink. Color: Pink, Condition: Used. Listed at 34.99 USD. 100% working coffee maker. No problems with it, just got an upgrade as a gift so decided to sell this one. Please reach out with any questions.