| Water Tank Capacity | 1.4 qt |
|---|---|
| Power Source | Electrical |
| Coffee Type | Pod |
| Capsule/Pod Capacity | 10 |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Control Panel | Analog |
| Item Depth | 15.2 in |
| Bean/Coffee Capacity | 8 oz |
| Brand | Keurig |
| Type | Pod Coffee Machine |
| Unit Type | Unit |
| Compatible Water Filtration | Aquaclean |
| Compatible Capsule/Pad System | Nespresso |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Model | Digital |
| Type of Coffee Made | Espresso |
| Features | Auto Shut-off |
| Finish | Matte |
| Components Included | Drip Tray |
| Item Width | 4.76 in |
Check the listing for details. Keurig K-Slim Single Serve K-Cup Pod Coffee Maker. Color: Black, Condition: New. Listed at 77.00 USD. Keurig K-Slim Single Serve K-Cup Pod Coffee Maker Brand New