| Power Source | Electrical |
|---|---|
| Coffee Type | Pod |
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| MPN | 5000350797 |
| Item Depth | 2.7 in |
| Bean/Coffee Capacity | 8 oz |
| Brand | Keurig |
| Type | Pod Coffee Machine |
| Compatible Capsule/Pad System | Cafissimo, Nespresso |
| Item Height | 4.3 in |
| Model | K920 |
| Type of Coffee Made | Cappuccino, Espresso, Espresso Macchiato, Hot Milk, Latte Macchiato, Mocha |
| Features | Additional Coffee Container, Programmable, Removable Drip Tray |
| Components Included | Drip Tray |
| Item Width | unknown |
| Power | 1000 W |
Check the listing for details. Keurig K-Supreme, K910, Coffee Maker K Cup Holder Needle Replacement Part. Color: Black, Condition: Used. Listed at 10.99 USD. Keurig K-Supreme, K910, Coffee Maker K Cup Holder Needle Replacement Part