| UPC | 0196271982197 |
|---|---|
| Water Tank Capacity | 1 qt |
| Power Source | Battery |
| Coffee Type | Pod |
| MPN | 5000350800 |
| Control Panel | Analog |
| Bar Pressure | 5 bar |
| Compatible Capsule/Pad System | Cafissimo |
| Item Height | 13 in |
| Voltage | 220 V |
| Type of Coffee Made | Cappuccino |
| Features | Additional Coffee Container |
| Cable Length | 32 in |
| Finish | Shiny |
| Item Width | 6 in |
| Capsule/Pod Capacity | 5 |
| Color | Black |
| Material | Stainless Steel |
| Item Depth | 2.7 in |
| Heat up Time | 25 Sec |
| Bean/Coffee Capacity | 3.5 oz |
| Brand | Keurig |
| Type | K-Supreme Plus Coffee Maker |
| Compatible Water Filtration | Aquaclean |
| Model | 5000350800 |
| Power | 100 W |
| Item Weight | 8.3 lbs. |
Check the listing for details. Keurig K-Supreme Plus Coffee Maker - 5000350800 (Black). Color: Black, Condition: Used. Listed at 74.98 USD.