| UPC | 0611247386392 |
|---|---|
| Water Tank Capacity | 78 oz |
| Power Source | Electrical |
| Coffee Type | Pod |
| Color | Silver |
| Capsule/Pod Capacity | 12 oz |
| Material | Stainless Steel |
| MPN | 5000350800 |
| Control Panel | Analog |
| Brand | Keurig |
| Type | Pod Coffee Machine |
| Item Height | 11.1 in |
| Model | K-Supreme Plus |
| Type of Coffee Made | Espresso Macchiato, Espresso, Latte Macchiato, Mocha, Hot Milk, Cappuccino |
| Features | Programmable |
| Finish | Shiny |
| Item Width | 16.02 in |
| Power | 1470 W |
| Item Weight | 8.3 lbs. |
Check the listing for details. Keurig K-Supreme Plus Special Edition Coffee Maker MultiStream Silver. Color: Silver, Condition: For parts or not working. Listed at 29.95 USD.