| Water Tank Capacity | 10 oz |
|---|---|
| Power Source | Wall Plug-in |
| Coffee Type | Pod |
| Color | Teal |
| Capsule/Pod Capacity | 1 |
| Material | Plastic |
| Item Depth | 11 |
| Bean/Coffee Capacity | Pods |
| Brand | Keurig |
| Type | Pod Coffee Machine |
| Compatible Capsule/Pad System | Keurig pods |
| Item Height | 11 |
| Voltage | 120V |
| Model | K10 |
| Type of Coffee Made | Cappuccino, Espresso, Espresso Macchiato, Latte Macchiato, Mocha |
| Features | Cord Storage, Removable Drip Tray |
| Components Included | Drip Tray, Water Tank |
| Finish | Shiny |
| Item Width | 8 |
| Power | 1425 W |
Check the listing for details. Keurig K10 Mini Single Serving Coffee Maker Teal Great Used Condition Tested. Color: Teal, Condition: Used. Listed at 28.99 USD. Keurig K10 Mini Plus Coffee Maker in very good condition. Tested and working. Very clean.