| Power Source | Wall Plug-in |
|---|---|
| Coffee Type | Capsule |
| Color | Black |
| MPN | K50 |
| Control Panel | Analog |
| Item Depth | 12.01 in |
| Bean/Coffee Capacity | 10 oz |
| Brand | Keurig |
| Type | Coffee Maker |
| Item Height | 14.32 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | Keurig K-Classic |
| Features | Auto Shut-off, Built-in Grinder, Removable Drip Tray, Removable Water Tank |
| Item Width | 14.79 in |
| Power | 1500 W |
Check the listing for details. Keurig K50 K-Classic Single Cup Coffee Maker Shell Front Cover Replacement Red. Color: Black, Condition: Used. Listed at 9.87 USD. Has some minor nicks and stuff marks from use