| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Number in Pack | 1 |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Item Width | 7 in |
| Suitable For | Keeping Coffee, Hot |
| Power | No |
| Power Source | Wall Plug-In |
| Capacity | 1 qt |
| Item Height | 8 in |
| Compatible Brand | For Keuring |
| Color | Black |
| Item Depth | 10 in |
| Brand | Keurig |
| Features | Lightweight |
| Finish | Shiny |
| Material | Plastic |
| Type | Carafe |
| Item Weight | 1 lbs |
Check the listing for details. Keurig Replacement Thermal Carafe Pitcher 32oz Black w/ Chrome Silver Handle. Color: Black, Condition: Used. Listed at 12.50 USD. Keurig Replacement Thermal Carafe Pitcher 32oz Black w/ Chrome Silver Handle. Looks like new very good condition please see photos for more details