| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Number of Compartments | 4 |
| Shape | word |
| Color | Antique White |
| UPC | 739027572473 |
| MPN | CA-1506-04 |
| Material | Metal |
| Item Length | 7 in |
| Brand | comfify |
| Mounting | Wall Mounted |
| Type | Does Not Apply |
| EAN | 0739027572473 |
| Capacity | 4 hook |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 6 in |
| Model | n/a |
| Style | Western |
| Features | Hand Painted |
| Production Style | cast iron |
| Production Technique | Pottery |
| Item Width | 46 cm |
| Item Weight | Less Than 2 lb |
Check the listing for details. Key Holder “Keys” – Wall Mounted Western Key Holder | 4 Key Hooks |Decorative.... Color: Antique White, Condition: New. Listed at 11.99 USD. Opened for photography purposes only, Condition is New. All items are stored and photographed in a smoke free pet free environment. Shipped with USPS first class package, Priority, UPS or FedEx depending on buyers location and size. All items ship next day exception of Sundays and Holidays. Thanks for stopping by please have a look at the other items in our store.