| Color | Brown |
|---|---|
| Material | Wood |
| Item Length | 7" |
| Brand | UNBRANDED |
| Mounting | Wall Mounted |
| Personalize | No |
| Type | Key Rack |
| Unit Type | Unit |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 5" |
| Style | Country |
| Original/Reproduction | Original |
| Features | w/Coat Hooks, W/ LETTER HOLDER |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Width | 3/8" |
| Item Weight | Less Than 2 lb |
| Handmade | No |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Key Holder Mail Organizer Box Wall Key Rack for Home Kitchen Office Entryway. Color: Brown, Condition: Used, Made in China. Listed at 4.98 USD. I really appreciate it! I am located in Kansas in the Heartland of the USA. LIKE NEW CONDITION!