| Mounting | Wall Mounted |
|---|---|
| Brand | Andrea by Sadek |
| Type | Brass Key Hook |
| Item Height | 4 1/4" |
| Style | Rustic/Primitive |
| Material | Brass |
| Features | Hook |
| Item Length | 4 1/4" |
| Item Width | 2 1/4" |
| Item Weight | 3.0 oz |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Key Holder Wall Mount Solid Brass Single Leaf Design Andrea by Sadek Maple. Condition: Used, Made in China. Listed at 14.50 USD. Pre-owned with original sticker.