| Material | Metal, Iron |
|---|---|
| Item Length | 10 in |
| Mounting | Hanging, Wall Mounted |
| Brand | Hawthorne |
| Personalize | No |
| Type | Key Rack |
| Assembly Required | No |
| Item Height | 5 in |
| Model | Hawthorne Place |
| Style | Farmhouse |
| Features | Hanging |
| Finish | Metallic |
| Item Width | 10 in |
| Item Weight | 1 lb |
| Handmade | No |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Key Rack 3 Hook Iron Finish. Condition: New, Made in China. Listed at 11.89 USD. Rack is new and unused.