| Country of Manufacture | Vietnam |
|---|---|
| Material | Engineered Wood |
| Collection | Key West |
| Brand | Bush |
| Model | KWS266WG-03 |
| MPN | KWS266WG-03 |
| Color | Gray |
| Type | Storage Cabinets |
| Style | Farmhouse / Country |
| Item Height | 66" |
| Item Width | 32" |
| Item Length | 16" |
| Category | Storage Cabinets |
| Fabric | Engineered Wood |
| UPC | 042976140618 |
Check the listing for details. Key West Tall Storage Cabinet with Doors in Washed Gray - Engineered Wood. Color: Gray, Condition: New. Listed at 361.99 USD. Materials: Engineered wood and Laminates. Available in your choice of slightly distressed Washed Gray, Bing Cherry, Pure White Oak and Cape Cod Gray finish options. 32W x 16D x 66H Tall Storage Cabinet with Doors is an ideal way to organize virtually any work or living space.