| Title | Keychains Music Legends caricature |
|---|---|
| Release Date | 01/25/2019 |
| Description | Collection of acrylic keyring with the caricatures of the most po |
| Item Height | 85mm |
| Item Width | 2mm |
| Item Weight | 10g |
| Weight GMS | 10.00 |
| Brand | Music Legends Collection |
| Color | Weiß |
| Colour | Weiß |
| Item Length | 30mm |
| Material | Acrílico |
| Type | Keyrings & Keychains |
| Dimensions | 3 x 0.2 x 8.5 cm; 10 g |
| Batteries | No |
| Country of Origin | UK |
Check the listing for details. Keychains Music Legends caricature. Color: Weiß, Condition: New, Made in UK. Listed at 9.52 USD. Type: Keyrings & Keychains. Release Date: 01/25/2019. Item Width: 2mm. Material: Acrílico. Item Length: 30mm. Colour: Weiß.