| Number of Keys | More Than 2 |
|---|---|
| Locking Mechanism | Regular Lock |
| Color | Black |
| Material | Steel |
| Item Length | 6 in |
| Brand | EDM |
| Type | Trigger Keyed Gun Lock |
| Unit Type | Unit |
| Number in Pack | 3 |
| Item Height | 0.2 in |
| Model | TLO1 |
| Features | Durable |
| For Gun Type | Shotgun |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Weight | 0.5 lb |
| Item Width | 0.3 in |
Check the listing for details. Keyed Gun Trigger Safety Lock. Color: Black, Condition: New. Listed at 20.00 USD. 3X keyed trigger locks lot.