| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Car Alarm |
| Warranty | Durable |
| Color | Black |
| Static current | less than 10mA |
| Features | Door Locking |
| Scope of application | For 12V cars,sedans,vans,pickup trucks,SUVs,etc.,general-purpose |
| Applicable to models | 12V car |
| Working voltage | DC12V +/- 3V |
| Operating temperature | -30-80 (℃) |
Check the listing for details. Keyless Entry Engine Start Alarm System Push Button Remote Starter Stop Car. Color: Black, Condition: New. Listed at 54.50 USD. ※car horn alarm prompt (can add alarm horn). ※After locking the door, prying the door triggers the alarm prompt function. ※Engine engine lock function (the vehicle cannot be started in the car after the door is locked).