| Brand | Pilida |
|---|---|
| Type | Automotive |
| Size | One Size |
| Model | PA-11001043A |
| Color | Black |
| Material | The same |
| Connectivity | Not Specified |
| Power Source | Battery Powered |
| Voltage | Not Specified |
| Wattage | Not Specified |
| Features | Standard |
| Style | Classic |
| Department | Unisex |
| Screen Size | Not Specified |
| Product | Other |
| Item Width | Not Specified |
| Item Length | Not Specified |
| Item Height | Not Specified |
| Item Weight | Not Specified |
| Firmness | Not Specified |
| Compatible Model | PA-11001043A |
| Compatible Brand | Pilida |
| Stove Type Compatibility | Not Specified |
| Internet Connectivity | Not Specified |
| Installation | Not Specified |
| Number of Items in Set | 2 |
| Battery Technology | Not Specified |
| Form Factor | Standard |
| Formulation | Not Specified |
| Country of Origin | 2 |
| Storage Capacity | Not Specified |
| Shade | Black |
| Insect Repellent Treated | No |
| UPC | 700512161465 |
| MPN | PA-11001043A |
Check the listing for details. Keyless Entry Remote Control 2 Pack Infiniti Nissan Armada Frontier Murano Quest. Color: Black, Condition: New, Made in 2. Listed at 20.00 USD.