| Returns Accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Brand | KFI Products |
| Type | Winch |
| Fits | ATV |
| Manufacturer Warranty | Yes |
| Part Brand | KFI Products |
| Item Height | 4 in |
| Manufacturer Part Number | 101115 & 101120 |
| Country of Manufacture | United States |
| Item Length | 4 in |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Item Width | 4 in |
| Part Type | Winches |
Check the listing for details. KFI TIGER TAIL TOW SYSTEM ADJUSTABLE MOUNT KIT 1 1/4" Part # 101105. Condition: New. Listed at 245.00 USD. KFI TIGER TAIL TOW SYSTEM ADJUSTABLE MOUNT KIT 1 1/4" Part # 101105. Condition is New. Shipped with UPS Ground.