| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Item Length | 44cm |
| Item Width | 33cm |
| Item Height | 68cm |
| Type | Storage Cabinet |
| Material | Metal, ABS |
| Color | Khaki |
| MPN | D/A |
| Style | Modern |
| Shape | Rectangle |
| Mounting | Freestanding |
Check the listing for details. Khaki Rotating Storage Rack 360?? Rotating Sofa Side Cabinet Metal ABS. Color: Khaki, Condition: New. Listed at 96.35 USD. Khaki Rotating Storage Rack 360??. You won't be disappointed with this durable storage cabinet. Color: Khaki. 1 Storage Cabinet. Convenient to Clean: The surface is smooth and flat, and it has a certain waterproof function.