| Brand | Vanity |
|---|---|
| Item Height | 24 in |
| Model | 0809659 |
| Item Width | 24 in |
| Item Length | 24 in |
| Item Diameter | 24 in |
| Type | Vanity |
| Lighting Technology | LED |
| Features | LED Lighted |
| Country of Origin | China |
| UPC | 0737995374242 |
Check the listing for details. Kichler 0809659 Horizontal 24" LED Vanity & 0809660 Vertical 12" LED Light NIB. Condition: New, Made in China. Listed at 62.80 USD. Energy efficient Kichler LED bulbs designed to last longer than their halogen or compact fluorescent counterparts. (1) Ebson 12" 1-Light LED Vanity Sconce Light. Ebson 12" 1-Light LED Vanity Sconce features frosted acrylic shades that provide beautiful illumination.