| bullet_point1 | A revolutionary 359˚ swivel clamp lets you aim your music anywher |
|---|---|
| bullet_point2 | The injection-molded polypropylene speaker cones are UV-treated a |
| bullet_point3 | The UV-resistant finish is anti-fading and anti-corrosion. Mounti |
| bullet_point4 | With customizable LED lighting included, your speakers can match |
| RMS Wattage Per Speaker | 65 |
| UPC | 0713034085768 |
| Brand | KICKER |
| Type | Speakers |
| Model | 45KMTC65W |
| MPN | 45KMTC65W |
| Features | AM/FM Radio, Waterproof, Remote Control, LED, Auxiliary Input, Bluetooth Ready |
| RMS Power | 65W |
Check the listing for details. Kicker KMTC65 Marine Cans 45KM654L White/White - Open Box. Condition: Used. Listed at 566.96 USD.