| UPC | 0047871086979 |
|---|---|
| Brand | Kidde |
| Type | Smoke Alarm |
| Number of Batteries | 1 |
| Power Source | Battery |
| Color | White |
| Item Diameter | 5.5 in |
| MPN | 21008697 |
| Features | Battery Backup, Rechargeable Battery |
| Item Depth | 1.5 in |
| Power | Battery Operated |
| Item Weight | 0.5 lb |
Check the listing for details. Kidde 21008697 Smoke Detector Alarm - White. Color: White, Condition: New. Listed at 30.00 USD. Tap here for more details on Kidde 21008697 Smoke Detector Alarm - White.