| Brand | Kidde |
|---|---|
| Electrical Product Type | Fire Extinguishing Spray |
| Extinguisher Features | Disposable,Quick Release |
| Included | No additional components or accessories are included |
| Pack Size | 1 |
| Returnable | 90-Day |
| Product Depth (in) | 2.63 in |
| Product Height (in) | 10 in |
| Product Width (in) | 2.63 in |
| UPC | 7445016632693 |
Check the listing for details. Kidde Flame Out Fire Fighting Spray 17.6 Oz 21032937. Condition: New. Listed at 15.09 USD. It's harmless for kids and pets and cleans up with a swipe of a sponge. Based on total household alarm installations as of December 2023. Electrical Product Type Fire Extinguishing Spray. We do not accept P.O. Boxes.