| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Material | wood |
| Type | Gym Springboard |
| Sport/Activity | Gym & Training, Running & Jogging |
| Features | Non-Slip |
| Size | 31.5"D x 19.7"W |
| Item Length | 31.5" |
| Item Weight | about 20lbs |
| Item Width | 19.7" |
| Color | Red |
Check the listing for details. Kids Gymnastics Springboard Curved Spring Board for Motor Skills Development. Color: Red, Condition: New. Listed at 92.00 USD. 1 x Gymnastics Springboard. Suitable for crowd: children Spring Board. ②School: practice skills and improve hand-eye coordination.