| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Item Length | 15.5 in |
| Item Width | 10 in |
| Item Height | 37.4 in |
| Type | Kids Toy Organizer |
| Material | PP |
| Features | With Wheels |
| Mounting | Free Standing |
| Assembly Required | Yes |
| Capacity | About 10kg/ 22.05lbs |
| Color | White, Pink, Yellow, Blue |
| Style | Modern |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Kids Toy Organizer 3-Tier Stackable Rolling Cart Storage Bins Organizer W/Wheels. Color: White, Pink, Yellow, Blue, Condition: New, Made in China. Listed at 43.02 USD. Our 3-tier storage organizer can help you solve this problem. Made of high-quality PP material, this product is safe to use and has a long service life. It will surely be a good assistant for you! 1 3-Tier Storage Organizer.