| Country of Origin | USA |
|---|---|
| Type | Mouse |
| Item Length | 3.8" |
| Item Width | 2.2" |
| Item Height | 1.3" |
| Model | None |
| Color | Blue |
| Material | Plastic |
| Item Weight | 2 ounces |
| Size | ONE SIZE |
| Product | Mouse |
Check the listing for details. Kids USB Ergonomic Optical Mouse Blue 1 5M Cable. Color: Blue, Condition: New, Made in USA. Listed at 14.69 USD. 【Ergonomic Design】Designed in line with ergonomics, this mouse is lightweight and portable. 【Mouse Size】 3.8 ″ x 2.1 ″ x 1.3 ″, it is equipped with an LED light function. When in use, it will emit soft lights.