| Age Level | 12 Years and Up |
|---|---|
| Character Family | Warhammer 40K |
| Country/Region of Manufacture | United Kingdom |
| Item Height | 3 |
| Item Length | 9 |
| Item Weight | 227 |
| Item Width | 6 |
| Language | English |
| Miniature Condition | Unassembled & Unpainted |
| Product Type | Unit |
| Specialist Game | Warhammer 40K |
| Title | Killa Kans Orks Warhammer 40K |
| Brand | Games Workshop |
| Army | Orks |
| Type | Complete Army |
| Game | Warhammer 40K |
| Features | Bulk/Lot |
| Chapter/Regiment | Orks |
Check the listing for details. Killa Kans Orks Warhammer 40K. Condition: New. Listed at 55.25 USD. Sigmarite Chapel Of The Empire Old World Terrain. You might also like.