| Item Length | 55cm |
|---|---|
| Brand | Unbranded |
| Control | DMX |
| Type | Control Console |
| Unit Type | Unit |
| Number of Channels | 1024 |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Item Height | 18cm |
| Model | KING KONG 1024 |
| Connectivity | USB |
| Features | Bag/Case, Lightweight |
| Unit Quantity | 1 |
| Item Weight | 14.5kgs |
| Item Width | 47cm |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. King Kong Pearl DMX512 DJ Stage Lighting Control Console 1024CH Pearl Controller. Condition: New, Made in China. Listed at 469.00 USD. Shape generator can create effects such as circle,spire,rainbow,ect. The quality is steady. 12V accessory operate light(OPTIONAL). Power:AC100 240V/50-60Hz. Fast response within 24hours. Shape generatorinside.