| Bullet Point | 2 sided 14" X 28" cooking surface cast iron g |
|---|---|
| Brand | King Kooker |
| Unspsc Code | 52151800 |
| Externally Assigned Product Identifier | 798527574790 |
| Size | OS |
| Part Number | CI28GS |
| Manufacturer | Metal Fusion, Inc. |
| Model Number | CI28GS |
| Supplier Declared Dg Hz Regulation | not_applicable |
| Item Name | King Kooker 14x28 Cast Iron Two - Sided Gridd |
| Product Site Launch Date | 2012-10-11T00:00:01-00:00 |
| Model Name | Pre-seasoned Cast Iron 2 Sided Grid |
| Item Type Keyword | griddles |
| Color | Multicolor |
| Item Shape | Rectangular |
| Material | Cast Iron |
| MPN | CI28GS |
| Model | CI28GS |
| Type | NA |
| Item Width | 17 in |
| Item Height | 2 in |
| Item Length | 40 in |
| UPC | 081795562812 |
Check the listing for details. King Kooker 14x28 Cast Iron Two - Sided Griddle. Color: Multicolor, Condition: Used. Listed at 98.99 USD. Bullet Point: 2 sided 14" X 28" cooking surface cast iron griddle. Material: Cast Iron. Item Shape: Rectangular. Model Number: CI28GS. Color: Multicolor.