| Installation | Tabletop Unit |
|---|---|
| Open Door Width | Less Than 20 in |
| Door Style | Single Door |
| Color | Beige |
| Material | Plastic |
| Item Depth | Less Than 10 in |
| Brand | Unbranded |
| Number of Shelves | 1 |
| Type | Table Top/Mini Fridge |
| Number of Drawers | 0 |
| Capacity | Less Than 1 ft³ |
| Defrost Method | Manual Defrost |
| Item Height | Less Than 15 in |
| Bottle Capacity | Less Than 6 |
| Model | Frigidaire EFMIS129 |
| Number of Doors | 1 |
| Features | Custom Graphics, Portable |
| Finish | Gloss |
| Item Width | Less Than 10 in |
| Number of Freezer Compartments | 0 |
Check the listing for details. King of the Hill Alamo Beer Mini Fridge. Color: Beige, Condition: New. Listed at 80.00 USD. These take 2 weeks at a minimum to craft. Holds up to 6 12 oz cans