| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Metronome |
| Color | Brown |
| Item Height | 8.5" |
| Model | Conductor |
| Material | Metal, Plastic |
| MPN | na |
| Item Length | 8.5" |
| Suitable For | Banjo, Cello, Piano, Ukulele, Viola, Violin |
| Item Width | 4.5" |
Check the listing for details. Metronome Plastic Case Wood Look Wind Up W/Bell Works Great. Color: Brown, Condition: Used. Listed at 49.90 USD. Metronome Plastic Case Wood Look Wind Up W/Bell Works Great No issues. See video, pics and item specs for detail. Msg me with any questions. Thanks for looking!