| Brand | Mezzetta |
|---|---|
| Product | PICKLE |
| Compatible Model | Please reach out to seller to confirm compatibilit |
| Compatible Brand | Please reach out to seller to confirm compatibilit |
| Type | PICKLE |
| Size | 16 oz (Pack of 2) |
| Ingredients | Mezzetta Sliced Hot Cherry Peppers: Peppers, Water |
| Item Weight | -0.00 lbs |
| Bead Size | 16 oz (Pack of 2) |
Check the listing for details. Mezzetta Cherry Pepper Combo (2-Pack) | Sliced Hot Cherry Peppers 16 Ounce, Swee. Condition: New. Listed at 22.57 USD.