| Book Title | Michael Jackson: The Magic and the Madness |
|---|---|
| Narrative Type | Popular |
| ISBN | 9781559720649 |
| Subject Area | Reference, Biography & Autobiography |
| Publication Name | Michael Jackson : the Magic and the Madness |
| Publisher | Kensington Publishing Corporation |
| Item Length | 0.1 in |
| Subject | Composers & Musicians, General |
| Publication Year | 1991 |
| Type | Not Available |
| Format | Hardcover |
| Language | English |
| Item Height | 0.1 in |
| Author | Kensington Publishing Corporation Staff, J. Randy Taraborrelli |
| Item Weight | 31.1 Oz |
| Item Width | 0.1 in |
| Number of Pages | 1 Pages |
Check the listing for details. Michael Jackson: The Magic and the Madness by Taraborrelli. Condition: Good. Listed at 17.99 USD. Thanks for viewing our Ebay listing! If you are not satisfied with your order, just contact us and we will address any issue. If you have any specific question about any of our items prior to ordering feel free to ask.