| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Size | Medium |
| Character | Michael |
| Department | Women |
| Style | Crossbody |
| Bag Height | 6.5" |
| Exterior Color | Multicolor |
| Theme | Classic |
| Pattern | Solid |
| Features | Adjustable Strap |
| Exterior Material | Leather |
| Brand | Michael Kors |
| Bag Depth | 2-3" |
| Lining Material | Leather |
| Bag Length | 9" |
Check the listing for details. Michael Kors Medium Flight Bag Crossbody Leather Handbag. Condition: New with tags. Listed at 59.94 USD. 100% Authentic Michael Kors! Buy with confidence! MSRP: $448.00 Style: 35H9GTVC1B Features: PVC Coated Canvas Material 1 Interior slip pocket Michael Kors Fabric Lining Adjustable Crossbody Strap Michael Kors logo plate on front Dimensions: 9" L x 6.5" H x 2-3" D Imported Please feel free to ask any questions. Happy shopping!