| Bag Width | 10.5 in |
|---|---|
| Handle/Strap Color | Black |
| Size | Medium |
| Handle Drop | 11 in |
| Hardware Color | Silver |
| Bag Depth | 4.75 in |
| Vintage | No |
| Personalize | No |
| Department | Women |
| Exterior Color | Black |
| Style | Shoulder Bag |
| Finish | Coated |
| Handmade | No |
| Pattern | Logo |
| Character | Michael |
| Bag Height | 8.75 in |
| Handle Style | Shoulder Strap |
| Lining Material | Leather |
| Exterior Material | PVC |
| Brand | Michael Kors |
| Hardware Material | Silver |
| Model | Michael Pratt |
| Lining Color | Black |
| Theme | Designer |
| Country of Origin | Cambodia |
| Handle/Strap Material | Leather |
| Product Line | Michael Kors Pratt |
Check the listing for details. Michael Kors Pratt Medium Logo Center Stripe Black Shoulder Bag. Condition: New with tags, Made in Cambodia. Listed at 99.99 USD.