| Brand | Michael Kors |
|---|---|
| MPN | MK4047-3277-51 |
| UPC | 725125984201 |
| Department | Women |
| Frame Color | Pink |
| Type | Eyeglasses |
| Frame Material | Plastic |
| Lens Socket Width | 51 mm |
| Bridge Width | 17 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Features | Rectangular |
| Model | Michael Kors Bly |
| Country/Region of Manufacture | China |
| MSRP | $149 |
Check the listing for details. Michael Kors Women's Bly Rectangular 51mm Eyeglasses Frames Milky Pink MK4047. Condition: New with tags. Listed at 49.99 USD. Type: Eyeglasses. Features : Rectangular. Temple Length: 135 mm. Country/Region of Manufacture: China. If there are any uncertainties, we encourage you to reach out for further clarification.