| Item Height | 19mm |
|---|---|
| MPN | MCSP45A |
| Item Weight | 40g |
| Brand | Miche |
| Material | Steel |
| Item Length | 150mm |
| Item Width | 77mm |
| Type | Hubs |
| Size | One Size |
| Sport/Activity | Cycling |
| Style | Primato Track |
| Title | Miche Primato/Pistard Front Axle, Black, One Size |
| Part Type | Bike Spares |
| Color | Black |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 8054521670978 |
Check the listing for details. Miche Primato/Pistard Front Axle, Black, One Size. Color: Black, Condition: New, Made in UK. Listed at 19.03 USD. Front Axle - Supplied without bearings. Size: One Size. Item Length: 150mm. Color: Black. Condition: New. Type: Hubs.