| Title | MICHE TRACK SPROCKET SUPPORT |
|---|---|
| Item Height | 300mm |
| Item Width | 300mm |
| Item Weight | 10g |
| Brand | Miche |
| Color | Grey |
| Item Length | 300mm |
| Material | Aluminium |
| Style | Miche Pinion Wheel |
| Part Type | Chainrings |
| Size | One Size |
| Sport/Activity | Cycling |
| MPN | MCSC |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 8054521675195 |
Check the listing for details. MICHE TRACK SPROCKET SUPPORT. Color: Grey, Condition: New, Made in UK. Listed at 14.63 USD. Further Details. Material: Aluminium. Item Weight: 10g. Part Type: Bike Spares. Condition: New. Item Height: 300mm.