| Title | Miche X Carbon Seat Post Clamp, Black, 35.4mm |
|---|---|
| Item Height | 200mm |
| Item Width | 200mm |
| Item Weight | 100g |
| Brand | Miche |
| Color | Black |
| Item Length | 200mm |
| Material | Aluminium |
| Style | Adjustable |
| Number of Items | 1 |
| Seatpost Type | Seatposts |
| Size | ø 35.4mm |
| Part Type | Bike Spares |
| Sport/Activity | Cycling |
| MPN | MCSP35 |
| Country of Origin | UK |
| UPC | 8054521675010 |
Check the listing for details. Miche X Carbon Seat Post Clamp, Black, 35.4mm. Color: Black, Condition: New, Made in UK. Listed at 25.92 USD. Includes a patented adjustable sleeve. Includes a patented adjustable sleeve. Color: Black. Part Type: Bike Spares. Missing Information?. Style: Adjustable. Material: Aluminium. Item Length: 200mm.