| Number of Cups | 2 |
|---|---|
| Power Source | Wall Plug-in |
| Material | Stainless Steel |
| MPN | Michlincf-695 |
| Control Panel | Digital |
| Item Depth | 12.4 in |
| Brand | Michelangelo |
| Voltage | 120V |
| Model | Digital |
| Type of Coffee Made | Espresso |
| Country of Origin | China |
| Item Width | 5.5 in |
| Power | 1450W |
Check the listing for details. Michelangelo Espresso machine. Condition: Open box, Made in China. Listed at 127.46 USD.