| All returns accepted | ReturnsNotAccepted |
|---|---|
| Size | 5mm |
| Fish Species | All Freshwater |
| Color | Green |
| Material | Chenille |
| Item Length | 6 meters/ 18ft. |
| Fly Tying Type | Body |
| Brand | Big Hit Fly Co |
| Type | Chenille |
| Item Height | 5mm |
| Number in Pack | 1 |
| Model | Chenille |
| Features | Will Catch Fish |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Item Width | 5mm |
| Part Type | Chenille |
Check the listing for details. Micro Chenille - GREEN - 6M (18 ft.) - Premium - Fly Tying Material - New!. Color: Green, Condition: New. Listed at 1.99 USD. Micro Chenille - GREEN - 6M (18 ft.) - Premium - Fly Tying Material - New! Fly Tying Materials Chenille for tying flies Chenille for Fly Tying