| Size | 1/16" Thick |
|---|---|
| Roll Length | 175 ft |
| Roll Width | 12 inches |
| Thickness | 1/16" or 1/8" |
| Brand | VM.Foam.Eco |
| Format | rolls |
| Length | 175 ft 350 ft 700 ft 1400 ft |
| Model | Eco |
| Country | USA |
| Features | Perforated |
| MPN | vm.f.eco |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Width | 12" or 24" |
Check the listing for details. Micro Foam Wrap 1/16" , 1/8" Moving Packaging Cushion Perforated Rolls all sizes. Width: 12" or 24", Condition: New. Listed at 32.95 USD. .