| Restocking Fee | No |
|---|---|
| Return shipping will be paid by | Buyer |
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Model | E-Lady MFL2 |
| To Fit | Electric Guitar |
| Signal Output | 1/4″Monaural Jack (impedance: 510 Ohms) |
| Power Supply | DC 9V adapter (center minus plug)(not included) |
| Working Current | 10mA |
| Item Size | Approx. 3.5 * 9 * 3cm / 1.4 * 3.5 * 1.2in |
| Item Weight | Approx. 150g / 5.3oz |
| Material | Metal |
| Type | Flanger |
| Signal Input | 1/4″Monaural Jack (impedance: 1M Ohms) |
| MPN | Does Not Apply |
| Brand | Mooer |
Check the listing for details. Micro Mooer E-Lady Flanger Effect Pedal True Bypass Classic Analog Flanger Sound. Condition: New. Listed at 55.79 USD.