| Brand | Justincity |
|---|---|
| Hand Tool Type | Reaching Tool |
| Returnable | 90-Day |
| Tools Product Type | Hand Tool |
| Manufacturer Warranty | 1 Month |
| Product Depth (in) | 5.5 in |
| Product Height (in) | 5.5 in |
| Product Width (in) | 100 in |
| UPC | 7445000590503 |
Check the listing for details. Microfiber Feather Duster Extendable 30 to 100 In. Long Pole Bendable Head for C. Condition: New. Listed at 50.96 USD. Microfiber Feather Duster Extendable 30 to 100 In. Long Pole Bendable Head for Ceiling Fan Blinds Gray. Reach new heights in cleaning with this extra-long microfiber duster, featuring an extendable pole up to 100 in.