| Brand | Unbranded |
|---|---|
| Type | Sponges & Scourers |
| Color | Yellow |
| Item Height | 1" |
| Number in Pack | 10 |
| Material | Polyester |
| MPN | 463 |
| Item Length | 5" |
| Unit Quantity | 10 |
| Item Width | 3.5" |
Check the listing for details. Microfiber Terry & Scrubber Sponge 5” X 3.5” X 1” -10 Pack. Color: Yellow, Condition: New. Listed at 12.49 USD. Microfiber Terry & Scrubber Sponge 5” X 3.5” X 1” -10 Pack.