| Total Capacity | 4 GB |
|---|---|
| Capacity per Module | 4 GB |
| MPN | MTA4ATF51264AZ-2G6E1, MTA4ATF51264HZ2G6E1, MTA4ATF51264AZ2G6E1 |
| Item Length | 133mm |
| Memory Features | Non-ECC Unbuffered |
| Brand | Micron |
| Form Factor | DIMM |
| Type | DDR4 SDRAM |
| Unit Type | Unit |
| Number of Modules | 1 |
| Manufacturer Warranty | Lifetime |
| Item Height | 30mm |
| Number of Pins | 288 |
| Model | MTA4ATF51264HZ-2G6E1 |
| Unit Quantity | 1 |
| Bus Speed | PC4-21300 (DDR4-2666) |
| Item Width | 3mm |
| Country of Origin | United States |
Check the listing for details. Micron 4GB 1Rx16 PC4-2666V Desktop Memory MTA4ATF51264AZ-2G6E1. Condition: Used, Made in United States. Listed at 14.00 USD.