| Brand | Micron |
|---|---|
| Type | DDR4 |
| Number of Modules | 1 |
| Total Capacity | 8 GB |
| Unit Type | Unit |
| Capacity per Module | 8 GB |
| Manufacturer Warranty | NONE |
| Model | 8GB 1RX4 PC4-2133P |
| Bus Speed | PC4-17000 (DDR4-2133) |
| Unit Quantity | 1 |
Check the listing for details. MICRON 8GB 1RX4 PC4-2133P SERVER RAM. Condition: Used. Listed at 34.95 USD. UNITS WERE TESTED WITH A HP Z4 WORK STATION; MODULES RECEIVE POWER AND ARE PRESENT IN BIOS. WHEN MULTIPLE QUANTITIES ARE AVAILABLE, IMAGES ARE OF ONE ITEM ONLY. PRODUCT IMAGES ARE FOR ILLUSTRATIVE PURPOSES ONLY AND MAY DIFFER FROM THE ACTUAL PRODUCT.